Sürprizlerle dolu renkler dünyasını görmek için hoşgeldiniz.

Sayfalarımda fason ürünleri tercih etmeyen ve ayrıcalıklı giyinenlerin giysilerini tamamlayacak tasarımlar göreceksiniz.

Bu ürünler arasından beyendiğinizi, çok özel kıyafetinizi tamamlamak için de hazırlatabilirsiniz. Ürün kod numarası ve kumaşından bir parça veya yakın plan fotografını gönderirseniz üstünde çalışarak ve sizinle görüşerek onayınız sonrası özel hazırlayabilirim.

Belki de anısı olan bir eşyayı tekrar yaşatmak istersiniz, bir resmi, bir düğmeyi, bir danteli..

Bu bir kolye, küpe, bilezik, yaka iğnesi veya çanta olabilir.

El nakışı bu ürünler zaman içinda torununuzun torununa bozulmadan kalabilecek özelliktedir.

Benzeri olmayan, aynısı tarafımdan dahi yapılamayan, sizin seçiminizle size özel olan tasarımlarım kadınsı ve romantik olanların yanında çılgın ve kışkırtıcı olarak da adlandırılabilir. Kolleksiyonuma aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz...

Özel günlerde özel olmak için bu durakta biraz durmak belki hoş olabilir...

 
 
       
 
Alev Toker Hakkında...


Çok küçük yaşlardan beri resim yapmak tutkumdu. Moda İlkokulundaki öğrenimim sırasında hiçbir resim yarışmasını kaçırmazdım. Bu özelliğim ailemin bütün bireylerinde vardır. Özellikle annem, dayım ve erkek kardeşim ..

Minyatür,hat,karakalem, sulu boya va yağlı boya resimler bizlerin hayal dünyalarını yansıtan ürünler olarak, profesyonel iş yaşantılarımız yanında, bir renk olarak kaldı.

Ancak yaratıcık ve sanata olan ilgim 26 yıllık çalışma hayatım sürecince hep vardı zaman zaman ortaya çıktı. Şimdi. emekli oldum, mesaili çalışma sona erdi, artık zaman ayıramadığım renkler dünyası içindeyim.
devamı için tıklayınız »
Koleksiyoncular ve meraklıları için, artık Alev Toker ürünleri pullarda. Tüm postahanelerden bulabilirsiniz.

Pulları büyük görmek için tıklayınız »
Tasarımlar Alev Toker tarafından özel yapılmış, sevdikleriniz için şık bir hediye ve sizin için ürünü güvenle saklayabileceğiniz kullanışlı hediye keseleri içinde, sahiplerine gönderilmektedir.

Keselerin üzerinde ürün etiketi, kullanım talimatları ve ürün bilgileri de belirtilmektedir.
Kurdeladan, ipliklere, boncuklardan, yazmalara, Alev Toker tarafından tasarımlarda kullanılan malzemelere bir göz atın.

devamı için tıklayınız »